Jak rozpoznat své nemoci do 3 dnů

Identifikace nemocí

Mnoho lidí umírá, protože si příliš pozdě uvědomí, že mají zdravotní problémy. Dnes se díky medicíně dá žít i s těmi nejzávažnějšími nemocemi. V tomto případě by však měla být diagnóza provedena včas. Pokud tedy chcete žít dlouhý život, musíte zkrátka včas zjistit, kde ve vašem těle dochází k patologickým změnám. Pokud někde cítíte bolest, pak je vaše nemoc již v pokročilém stavu. Proto je tak neuvěřitelně důležité identifikovat problémy velmi brzy.

Naše těla mají velké zdroje pro zotavení, a když kdekoli cítíte bolest, vaše tělo signalizuje, že si s tím neví rady a potřebuje pomoc.

Takže byste měli S každým bolest si uvědomujete, že související zdravotní problém se ve vašem těle již delší dobu vyvíjí. Už to může být několik let, takže je dokonce nemožné tuto chorobu úplně vymýtit.

Rád bych vám proto nyní představil jednoduchou metodu, jak si své nemoci můžete sami doma diagnostikovat nebo alespoň identifikovat.

Co pro to musíte udělat?

Naše tělo má svůj vlastní mechanismus identifikace, který funguje velmi jednoduše. A k tomu vám stačí 3 dny půst a přitom pít pouze čistou vodu. Nesmíte nic jíst, ani žádné maličkosti, ani ovoce či zeleninu. Když začnete s půstem, vaše tělo se okamžitě začne čistit zevnitř a aktivuje a optimalizuje všechny tělesné procesy.

Když jíte, vaše tělo na to nemá čas ani energii a nikdy se nedostane k regeneraci. Proto se může samoléčit jen omezeně. Nemoci tedy dostávají spoustu času na vývoj a zničení těla. Jakmile však přestanete jíst, vaše tělo přejde do režimu, kdy lze nemoci diagnostikovat a odstranit.

Pokud pociťujete bolest kdekoli během půstu, měli byste jít k lékaři, aby vám tyto orgány vyšetřil.

S největší pravděpodobností se tam rozvine onemocnění, které později může vést k vážným zdravotním následkům. Pokud se však kromě pocitu hladu cítíte relativně dobře a dobře, pak je vaše tělo s největší pravděpodobností v dobrém zdraví. Aby vaše období půstu bylo příjemné a efektivní, měli byste zásadně jednou ročně podstoupit lékařskou prohlídku. Péče o zdraví vám pomůže vždy vědět o svém fyzickém stavu, včas rozpoznat existující nemoci, léčit je co nejdříve a zůstat zdravý i v budoucnu.