Potraviny, které byste nikdy neměli jíst před milováním

Potraviny, které před milováním nejíst

Ve vašem sexuálním životě vstupuje do hry mnoho faktorů, které jej mohou negativně nebo pozitivně ovlivnit. Na některých věcech byste nečekali, že na nich záleží, ale to, co jíte před sexem, na vás může mít velký vliv. Abychom vás ochránili před nějakými trapnými nebo otravnými událostmi, jsou uvedeny ty nejdůležitější, které před milováním nekonzumovat.

Česnek a cibule

Tyto dvě potraviny jsou pro dobrou chuť téměř nepostradatelné, a proto je také najdete ve většině pokrmů a zpracovaných produktech. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste je nepožili těsně před sexem, protože je známo, že produkují nepříjemně zapáchající dech. Váš partner by z toho jistě nebyl příliš nadšený a mohlo by to mezi vámi trochu zatemnit náladu.

Mátová žvýkačka

Zatímco žvýkačka je přesným opakem prvního popsaného bodu, možná si myslíte, že vyvážení nepříjemného zápachu čerstvým mátovým dechem by bylo dobrou volbou. Ale i zde byste měli být opatrní. Ve žvýkačce se nachází určité množství mentolu, který inhibuje tvorbu testosteronu. Libido proto může být sníženo a to může vést k potížím s erekcí a apatii.

Tofu

To vás většinou zklame, pokud jste vegan nebo vegetarián. Tofu je oblíbenou a skvěle chutnající alternativou masa, ale opět pozor. Podobně jako žvýkačky obsahuje tofu látku, která může způsobit nepohodlí. Rostlinné fytoestrogeny z potravy vedou ke zvýšení hladiny estrogenu. Před milováním byste se tedy měli vyhnout oblíbené náhražce masa.

Luštěniny

Asi si dokážete představit, jaký je problém s pulsy. Často vedou k nafouklému břichu a nepříjemnému pocitu plnosti. Snadno může dojít k nadýmání, které může vyústit ve velmi příjemné situace při sexu. Patří mezi ně například hrášek, čočka, fazole a mnoho dalších potravin, kterým byste se měli předem vyhnout.

Mléčné výrobky a sýr

Je to podobné jako v posledním uvedeném bodu u mléčných výrobků, jako jsou jogurty, tvaroh a sýry. Mnoho lidí má mírné potíže s trávením těchto produktů, často kvůli nezjištěné nebo pouze mírné intoleranci laktózy. Ale i když touto intolerancí netrpíte, měli byste se těmto potravinám vyhýbat, protože také často vedou k pocitu plnosti a žaludečním zvukům při trávení.

Jídlo, které je těžce stravitelné

O těžce stravitelném jídle se toho dá říct hodně a možná budete trochu frustrovaní, že se toho musíte tolik vzdát. milování. Ale s odstupem času budete pravděpodobně rádi, že jste se kvůli jídlu vyhnuli nepříjemným situacím. Aby tělo dokázalo strávit červené maso, třeba kvalitní, potřebuje hodně energie, která může při sexu chybět. Chyběla by vám výdrž a celá věc pak může dojít k předčasnému konci. To je i případ hranolků a dalších velmi tučných jídel. Jejich těla také vyžadují hodně energie a mohou nastat i poruchy prokrvení, které se krátkodobě projeví i na pohlavních orgánech. Dalšími těžko stravitelnými pokrmy jsou například burgery a především pizza díky kombinaci spousty pšeničné mouky a tučného sýra. Vyhnout byste se měli i döner kebabům, ty by však kvůli cibuli a česnekové omáčce neměly být na jídelníčku.

Ovesné vločky

Určitě se ptáte, proč byste před sexem neměli jíst ovesné vločky. Ty jsou obvykle považovány za velmi zdravé a jsou vždy nabízeny jako perfektní snídaně. Ale ovesné vločky mohou způsobit, že se v mozku uvolní příliš mnoho serotoninu. Tento hormon může pouze zvýšit touhu, ale v nadměrném množství v těle způsobí, že se vaše touha opět vyrovná.