Těchto 10 potravin okamžitě zlepší váš milostný život

Tyto potraviny okamžitě zlepší váš milostný život

„Jste to, co jíte“ už neplatí jen pro vaši váhu nebo vaši postavu. Mnoho potravin má na tělo i jiný vliv než jen jedení. I sexuální touhu lze zvýšit cílenou výživou. Ostatně již staří řečtí bohové věděli, že afrodiziaka mohou zvýšit sexuální touhu. V následujícím článku se dozvíte, které potraviny okamžitě zlepší váš sexuální život a zvýší vaši touhu. Pokud si tedy chcete okořenit svůj milostný život, měli byste do svého jídelníčku zařadit tyto potraviny:

1. Zázvor

Nažloutlý kořen není jen skutečným zázračným lékem pro váš imunitní systém. Svou ostrostí rozproudí váš krevní oběh a zároveň podpoří prokrvení – i v rozhodujících částech těla. Tohoto účinku lze dosáhnout nejen čistým příjmem zázvoru ústy ve formě čaje nebo jiného jídla. Zázvorové esenciální oleje fungují také tehdy, když se plátky oloupaného zázvoru potírají přímo na genitálie. Sliznice tam umístěné jsou podrážděné, což může vést ke zvýšenému vzrušení.

2. Skořice

Skořice má také skrytý účinek, který může mít pozitivní vliv na váš sexuální život. Skořice je totiž mimo jiné zodpovědná za zvýšenou produkci feromonů ve vašem těle – a ty zase patří k takzvaným sexuálním poslům, které ve vás probouzejí sexuální touhu.

3. Avokádo

Není všestranným pomocníkem pro zdravou výživu jen díky svým zdravým tukům. Kromě nenasycených mastných kyselin obsahuje také hodně vitamínu E. Obě látky stimulují krevní oběh a zvyšují pocit podráždění. Další složkou avokáda je tryptofan. Mozek přeměňuje tuto látku na hormon štěstí serotonin a vytváří vzrušující myšlenky.

4. Chilli

Samozřejmě, trocha pikantnosti není v sexu nikdy špatná. Kořeněná jídla, jako jsou pokrmy s chilli, stimulují krevní oběh a rozpohybují váš systém. Teplo také uvolňuje endorfiny, takže se cítíte dobře. Protože však chilli není zrovna přátelské k pokožce a zejména ke sliznicím, rozhodně byste si měli důkladně umýt ruce, než se pustíte do práce.

5. Špenát

Od chvíle, kdy jsme viděli Popeye svalnaté paže, víme, že dospívání vás posiluje. Obsahuje jak železo, tak hořčík, a proto je nejen zdravý, ale také chrání před zužováním cév. To z něj dělá zasvěcený tip, zejména pro vytrvalost mužů.

6. Vodní meloun

Osvěžující není jen skvělá, chladivá svačina v létě. Ovoce také dělá zázraky pro sexuální život. Obsažená aminokyselina citrulin má podobný účinek jako Viagra a pořádně rozproudí váš sexuální život. Pití melounu ovlivňuje vaše krevní cévy v celém těle a zvyšuje vaše libido.

7. Ovesné vločky

Při snídani působí celkem nenápadně, a přesto mají skvělý efekt. Obsažený L-arginin podporuje tvorbu testosteronu a dokáže tak chránit zejména mužskou frakci před erektilní dysfunkcí. Tato látka je navíc zodpovědná za rozšíření cév v případě erekce, takže dovnitř může proudit více krve a intenzivněji cítíte sex.

8. Kořen ženšenu

Podle studie University of Hawaii má ženšen také vliv na sexuální touhu. U žen kořen způsobuje zvýšení sexuální touhy a u mužů může dokonce pomoci s erektilní dysfunkcí. Skutečný zázračný lék.

9. Chřest

Chřest není na tomto seznamu jen kvůli svému falickému tvaru. Protože konzumace chřestu také vede ke zvýšené tvorbě pohlavních hormonů. Ty zvyšují sexuální touhu a zajišťují lepší sexuální život.

10. Fíky

Smyslné ovoce není v Orientu známé jen jako afrodiziakum. I v této zemi jsou symbolem vášně a zvýšeného chtíče. Látky železo, hořčík a fosfor působí jako přírodní stimulanty.