To se vám stává každou noc

To se vám-každou noc děje

Je tam příběh o pacientovi a lékaři. Když se lékař zeptal pacientem na jeho šance na uzdravení, lékař mu dal jasnou odpověď. Pokud by pacient dodržel všechny pokyny lékaře, vyhrál by. Pokud se toho nebude držet, nemoc zvítězí. Věk je stejný, ale role lékaře naplňuje regenerační schopnost vašeho těla.

Nemoc je přirozené omezení našeho těla, které vede ke stárnutí fyzického těla.

A je jen na vás, kterým směrem a jak rychle je tato rovnováha sil nastavena.

Možná si pamatujete, že lidé začínají stárnout ve věku 15 let a ve 40 letech je proces stárnutí v plném proudu. Pokud si tedy chcete udržet své mládí a krásu naživu co nejdéle, pak nemáte času nazbyt a měli byste jednat co nejdříve.

Měli byste vědět, že v našem mozku existuje oblast, kterou si jen málokdo uvědomuje.

Na jedné straně je vědomí a podvědomí, na druhé straně je oblast, kterou naše tělo ovládá. dýchání, trávení, syntéza bílkovin atd. Všechny tyto procesy probíhají automaticky, bez jakékoli kontroly z vaší strany. Navíc k němu ani nemáte přístup. Jak ale tyto procesy ve vašem těle proběhnou, je do značné míry na vás.

přírodě neexistuje stav klidu a stálosti, existují pouze dva procesy, ničení a stvoření. Také z biologického hlediska neexistuje nic jako věk, existuje pouze růst nebo úpadek. Pokud je druhý proces silnější, pak stárnete, pokud je růst silnější, stáváte se mladšími. Tyto procesy v našich tělech neustále probíhají, ať už je vám 2, 25 nebo 50 let. Každý den vám vlasy vypadávají a rostou nové, některé buňky odumírají a tvoří se nové. Každý z nás neustále balancuje na vahách stvoření a rozkladu, života a smrti.

A v závislosti na tom, co děláte během dne, příroda diktuje, co se má ve vašem těle dít v noci, když spíte.

Za stovky tisíc let evoluce se to lidské tělo naučilo dělat velmi rychle a velmi přesně. Jakmile tedy usnete, je hned jasné, co by se s vaším tělem mělo během noci dít. Evoluční zákon je velmi jednoduchý, přežít mohou jen ti nejsilnější. Slabí jsou pro přírodu nadbyteční. A které signály jsou pro přírodu důležité? V první řadě je to stav vašeho těla v současné době.

Jste fit a vitální, sebevědomí, trénovaní, šťastní, plní energie a plní energie?

Pak to pro vás vypadá velmi dobře, za těchto podmínek se příroda postará o vaši pohodu.

Kalorický přebytek, slabost, nízká fyzická aktivita slouží přírodě jako signál hladu a možné smrti.

Vaše tělo tedy přejde do vstoupit do stavu deprese, všechny funkce jsou omezeny, aby šetřily energii a přežily. Je to paradox – jídla je hodně. Problém je ale v tom, že příroda vytvořila své zákony před několika miliony let a za posledních 100 000 let se nezměnily.

Tehdy museli lidé lovit a utíkat za jídlem a také sami museli utíkat, aby je nesežrali ostatní.

Pro přírodu je proto sedavý způsob života a dostupnost tukových zásob nutností. signál, že hrozí potenciální katastrofa. A to je fakt, který nelze změnit.

Člověk, který má nadváhu a vede sedavý způsob života, neustále zůstává ve stavu, kdy jsou utlumeny všechny tělesné funkce.

A pokud existují dalších faktorů jako je stres, těžká práce, léky, zlozvyky, aktuální nemoci atd., pak bude vaše tělo pracovat velmi špatně a nebude schopno využít ani 50 % své kapacity.

Proto můžete spát 12 hodin a stále být unavení a rozlámaní. Vaše tělo bude pracovat v režimu přežití, aby šetřilo zdroje vašeho těla. Pokud tedy máte nadváhu, vedete sedavý způsob života a stále můžete mít špatné návyky, vaše tělo bude pracovat ve zhoršeném režimu.

Do určitého věku se můžete cítit dobře. I když mnoho lidí prostě neví, co to doopravdy znamená.

Většina lidí si myslí, že když je nic nebolí, je všechno v pořádku. Ale noc co noc si příroda vybírá svou daň a dělá silné ještě silnější, zatímco slabé slábnou. A teď byste se měli sami sebe zeptat, co pro přírodu představujete. Jste jeden ze silných nebo jeden ze slabších? Pokud máte nadváhu, sedavé zaměstnání a špatné návyky, pak vás příroda nepotřebuje. A každou noc, když spíte, vám pomůže ještě více oslabit. Velmi pomalu, ale nepřetržitě, takže v 50 letech se budete cítit velmi, velmi staří.

A tady jsou pro vás 3 novinky.

Dobrou zprávou je, že dokud nedosáhnete věku 40 let, bude vaše tělo ovládat tvořivé síly. A tyto síly dokážou zvládnout vše, co svému tělu do tohoto věku uděláte. Špatnou zprávou je, že po 40 letech ve vašem těle začne aktivně působit a postupně se prosazuje destruktivní síla.V 50 letech můžete velmi rychle zestárnout a z vitálního člověka se můžete za 5 let doslova stát „rozbitou ruinou“. Existuje mnoho příkladů.

Existuje jeden faktor, který je pro přírodu zásadní.

A tím zásadním faktorem je vaše fyzická aktivita.

Pokud jste fyzicky Když se aktivně pohybujete , to ve vašem těle spustí tok zpráv, které obsahují kód pro růst celého vašeho organismu. Pokud však raději dál ležíte na pohovce, příroda se postará o to, aby se všechny procesy ve vašem těle noc co noc zpomalily. Celé vaše tělo bude neustále pracovat v utlumeném stavu. celé procesy životně důležité činnosti budou proto probíhat jen pomalu nebo s nízkou účinností. A to přirozeně ovlivňuje a urychluje váš proces stárnutí.

Ale máme pro vás také velmi dobré zprávy.

Bez ohledu na to, kolik je vám let a jak se v tuto chvíli cítíte, můžete vždy omládnout a cítit se lepší pocit, když obnovíte svou fyzickou aktivitu.

A čím jste mladší, tím větší vliv můžete mít. Ale i když je vám již 50 let nebo i více, stále máte možnost něco změnit a mít možnost žít o 15 až 20 let déle. Především máte možnost žít tento život mnohem aktivněji, krásněji a zdravěji, aniž byste byli závislí na prášcích nebo se nemohli hýbat.